20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Zvolené nové predsedníctvo ŠP ŠCS!
Zápisnica z volieb predsedníctva.

Ahojte, dovoľujeme si zverejniť výsledky dnešných volieb do predsedníctva ŠP ŠCS SjF STU v BA. Zúčastnilo sa 22 študentov, pričom volebná účasť bola 8,70%.
Predsedom sa stal Martin Ondraščin s počtom hlasov 22.
Podpredsedom sa stal Lukáš Vilášek s počtom hlasov 20.
Tajomníkom sa stala Bc. Janka Krčová s počtom hlasov 21.

Ďakujeme študentom za ich účasť a novozvolenému predsedníctvu prajeme veľa šťastia, úspechov a správnych rozhodnutí v ich funkčnom období.

Streda Sep 2014 00:10

Pondelok Sep 2014 09:10

Potrebné odovzdať do konca septembra!
Prihláška za člen Internet Klub Mladá Garda

Ahojte. Ak sa prvý krát stávate členom nášho Internet Klubu Mladá Garda je okrem zaplatenia členského poplatku potrebné vyplniť prihlášku za člena ktorú nájdete na vrátnici alebo si ju môžete vytlačiť a vypísanú ju odovzdáte opäť na vrátnici. Je potrebné to stihnúť do konca mesiaca september čiže 30.9.2014.

Pripomíname, táto povinnosť je len pre nových členov. Stačí vypísať len raz!
V opačnom prípade budeme musieť internet vypnúť a keď nám vypísanú prihlášku doručíte a zaevidujeme ju opäť vám internet zapneme.


Prví to už zvládli, zvládneš to aj ty!

Neváhaj a využívaj všetky zľavy aj ty! Zápisné do ŠCS stojí na celú dobu štúdia 25 €, informácie ohľadne platby nájdete na stránke registrácia.garda.sk Ďalšie informácie ohľade výhod a vôbec dôvodov pre ktoré sa vám členské oplatí zaplatiť si môžete prečítať v sekcii Ako sa stať „Cechárom“? a pridať sa tak k už vyše 300 študentom...
PRIDAJ SA K NÁM A VYUŽÍVAJ ZĽAVY UŽ OD ZAČIATKU ROKU!!