20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
Utorok Feb 2014 23:30

Vážení vyučujúci, kolegovia, študenti, dovoľujeme si vás aj tento rok pozvať na medzinárodný autosalón v Ženeve, ktorý pre vás organizuje Študentský Cech Strojárov.
Kedy?
07.03.2014 – 09.03.2014
Čo je zahrnuté v cene?
Cesta luxusným autobusom a vstup na výstavisko + prekvapenie.
Kto sa môže zúčastniť zájazdu?
Každý kto má nad 18 rokov, dokonca nemusí byť ani študentom!
Do kedy môžem zaplatiť?
Do 02.03.2014, poprípade do zaplnenia miest.
Potrebujem cestovný PAS?
Aj keď Švajčiarsko nie je členský štát EÚ na vstup nie je potrebný pas, stačí platný občiansky preukaz.
Utorok Feb 2014 03:00

Vyjadri svoj názor! Vadí ti že sa niekto z vyučujúcich k tebe správa nepríjemne a nevie ti vysvetliť učivo z ktorého máš spraviť skúšku? Už máš dosť nespravodlivosti? Prípadne si niekoho vážiš a chceš to dať najavo? Tak prestaň nadávať alebo chváliť pri pive a vyplň jeden jednoduchý a 100% anonymný dotazník! Nikdy to nebolo jednoduchšie.
Pondelok Jan 2014 01:40

prejsť na stránku klubovne ucebna.scs.sk
Doučovanie priamo na Internáte MG. Prváci máte problémy s matematikou, fyzikou, alebo ZSI? Študentský cech strojárov pre vás pripravuje doučovanie v Klubovni Nadácie Volkswagen! Pripravujeme doučovanie aj pre predmety vyšších ročníkov, pozorne sledujte nástenku ŠCS.
Štvrtok Jan 2014 19:00

prejsť na stránku klubovne ucebna.scs.sk
Už ste počuli o novej klubovni nadácie Volkswagen? Totižto, dlho pripravovaný projekt, výstavba a všetky veci okolo, už je pri konci! Chlapci zo Študentského cechu strojárov a IKMG si zamakali a konečne je to tu. Ak chceš študovať na nabúchanom počítači s dvoma monitormi a softvérom určeným práve pre tvoje štúdium je tu šanca ktorú si nenechaj ujsť. Ako postupovať sa dočítaš nižšie. Pretože ešte musíš vedieť že ďalej pracujeme na spôsobe doučovania ktoré tu bude pre všetkých ktorý majú záujem.