20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
KRÚŽOK HERKULES & DIANA

Fitnes centrum HERKULES & DIANA sa nachádza na internáte Mladá Garda. Priestory sa nachádzajú v suteréne bloku K. Vďaka novému systému ktorý bol zavedený do funkčnosti začiatkom akademického roku 2012/13 je prístup zabezpečený 24 hodín denne 365 dní v roku. Pre vstup vám postačí váš ISIC. Pre externistov, ne študentov máme pripravené externé karty.
Študenti mimo STU a neštudenti musia požiadať o členstvo emailom, pričom členstvo môže, ale aj nemusí byť schvalené vedením posilňovne, podľa aktuáleno stavu.
Prvým krokom pre študentov STU je registrácia na stránke registracia.ikmg.sk !
Platba za členstvo v HERKULES & DIANA sa realizuje prevodom alebo vkladom na bankový účet vo VÚB banke.
V priestoroch fitnes centra nájdete šatne so sprchami a nasledovné vybavenie: stroj na zakopávanie, prednožovanie a zanožovanie, legpress horizontálny, hyperextenzia, 2x rovná lavička na tlaky v ľahu, stojan na drepy, 2x lavička šikmá sklopná, boxovací mech, lýtka v sede, protismerné kladky, chrbát z hora, chrbát veslo bez opierky, kladkový posilnovač chrbtového svalstva-príťahy, lavička so záporným sklonom, stojany + veľké činky + jednoručky.
POZOR! KAŽDÝ JEDEN SPRÁVCA VÁS MÔŽE KEDYKOĽVEK KONTROLOVAŤ!
ČINKY, STROJE, NÁJOM A ENERGIE NIE SÚ ZADARMO, KTO BUDE PRICHYTENÝ, ŽE JE TAM "NAČIERNO" 2 MESIACE ZÁKAZ + CELOROČNÁ PLATBA ( v prípade že by veľmi chcel ). PLATNÉ OD ZAČIATKU SEMESTRA!
team Herkules & Diana :)