20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
Tlač, kopírovanie a skenovanie na Mladej Garde

TLAČTE už dnes na internáte Mladá Garda!
Určite každý poznáte ten pocit, kedy treba niečo rýchlo vytlačiť a žiadna tlačiareň po blízku nie je k dispozícií. Samozrejme zbehnem za kamarátom, kamarátkou o izbu ďalej ale akurát nie su na internáte alebo sa im minul toner. Preto si veľa krát musíš ráno privstať a pred hodinou sa zastaviť v nejakom copy-centre. Ani to ale vždy nie je najlepšie riešenie, pretože tam býva veľa ľudí a ide to pomaly.
Preto sme sa rozhodli už dávnejšie priniesť na internát Mladá Garda niečo nové. Ako najnovšiu službu pre študentov sme si pripravili samoobslužný automat, ktorý je umiestnený pri vrátnici. Bude k dispozícií nonstop 24 hodín denne, 365 dní v roku. Samoobslužný automat pracuje s hotovosťou. Viete platiť mincami rôznych hodnôt alebo bankovkami.
Ponúka možnosti kopírovania, tlače z USB a skenovanie. Formát je obmedzený iba na A4 a to buď v čiernobielom alebo farebnom prevedení. K dispozícií je knižnica s materiálmi ako napríklad prihláška pre IKMG, Učebňu, posilňovňu Herkules&Diana a mnoho iného.
Veríme, že sa vám nová služba bude páčiť a bude pre vás užitočná. V prípade veľkého záujmu budeme premýšľať nad možnosťami rozšírenia do budúcnosti.
Váš Internet Klub Mladá Garda a Študentský cech Strojárov.